(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-N4DCNNP');

Jurajskie szutry

Jurajskie szutry
Szczegóły
Data:

24 maja

Time:

Strona www:
Strona wydarzenia
Miejsce wydarzenia

Zamek Rabsztyn

22 Rabsztyn

Rabsztyn, Polska, 32-300

Zapraszamy na kolejne z serii Dusterowych spotkań. Po raz kolejny przygotowaliśmy trasę przyjazną dla przednionapędowców, składającą się w niemal 90% z szutrów.

Spotykamy się o godzinie 9:00 w okolicy zamku w Rabsztynie. Dokładniej na leśnym parkingu przy drodze (pinezka powyżej).

Chwilę po tej godzinie pojedziemy na Wolbrom i kawałek za tą mieściną zjedziemy z dróg asfaltowych. Do pokonania około 2-godzinna trasa szutrowo-widokowa. Dojedziemy do małej piaskownicy gdzie 4WD będą miały okazję pozapinać napędy. Po małej przerwie ruszymy dalej aby po kolejnych kilkudziesięciu minutach bezdroży dotrzeć nad Przemszę, gdzie przykucniemy aby porozprawiać o rzeczach mało istotnych.

Choć krzaków tym razem nie spodziewamy się dużo – istnieje ryzyko porysowania samochodu i poobijania kamieniami. Mile widziane krótkofalówki. Obowiązkowe maseczki i zachowanie wymaganych odstępów od siebie w czasie postojów. Nad Przemszą życie tętni w najlepsze (grille, kąpiele, ogniska), ale nie nastawiajmy się na biesiadowanie.

My nie planujemy ogniska więc zalecamy suchy prowiant we własnym zakresie.

Go! Duster © 2019-2020

Projektowanie stron: CAKEANDCHERRIES.COM

Go! Duster - serwis miłośników marki Dacia

WebFontConfig = { google: { families: [ 'Roboto:300,500,900:cyrillic-ext,latin-ext' ] } }; (function() { var wf = document.createElement('script'); wf.src = 'https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/webfont/1/webfont.js'; wf.type = 'text/javascript'; wf.async = 'true'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(wf, s); })();