Jesienna Wiosna z Go! Duster

Jesienna Wiosna z Go! Duster
Szczegóły wydarzenia
Data:

21 listopada

Godzina:

12:00 - 16:00

Strona wydarzenia:
strona wydarzenia na Facebook
Organizator

Go! Duster

Email: goduster@goduster.pl Telefon: +48506943206 Strona internetowa: Strona www organizatora
Miejsce spotkania

Auchan Modlińska

Modlińska 8

Warszawa, mazowieckie, Polska, 03-216

Prawie jak Tesla…

Takiej wiosny tej jesieni może już nie być. Macie możliwość przetestować elektrycznego Springa w zaciszu warszawskich uliczek (dokładniej w okolicach Auchan). Piszecie się? Bo my wchodzimy w temat!

Wiosna Ludów Go! Duster

Wiemy, że jeden Spring wiosny nie czyni, ale chcemy przebić popularnością „nowego świątecznego Kevina” w kinach. O takim box office w Hollywood będą mogli pomarzyć. Już przed spotkaniem (czytają w myślach czy co?) dostaliśmy propozycje nakręcenia remake’ów, prequeli i innych trailerów wydarzenia od takich wybitnych jak Tarantino (zapowiedział, że to będzie ostatnie jego dzieło w karierze, najbardziej krwawe i najbardziej postrzelone), Lynch (największa groza wszechczasów, zamówił nawet już jesienny deszczyk i mroczny dreszczyk), Spielberg (podobno saga Transformers przy tym będzie obciachem i strasznym gniotem) etc.. Pozostaniemy jednak przy rodzimych producentach. W końcu ma to być wydarzenie na miarę Krzyżaków, Potopu i innych Wołodyjowskich. A jak nie u nas, to gdzie?

Wiosna Ludów przy tym spocie będzie zwykłą parapetówką, organizowaną gdzieś na obrzeżach Warszawy lub innych Szczurków Małych.

Może nie będzie czerwonych dywanów i tradycyjnego integracyjnego ogniska, bo w końcu to ma być spot parkingowy w Warszawie, ale będzie okazja się poznać, pogadać, powymieniać doświadczeniami i spostrzeżeniami. Miło spędzić czas. Zatem podążajcie za Rudym Dusterem na parkingu Achuan przy Modlińskiej i w jego okolicach.

Wydarzeniem planujemy zdusić jesienną deprechę w zarodku i nawet bez złocistych chryzantem. Przynajmniej na ten jeden dzień. Pogoda podobno ma być wspaniale jesienna, czyli z deszczykiem w tle.

Będziecie mieli okazję, jeśli zechcecie, przyjrzeć się z bliska „wiosennej renolucji”. Zobaczyć jak jeździ, jak wygląda, jak się sprawuje i coś tam więcej też będzie. Porównać z Dusterem/innym autem (jeśli się da) i stwierdzić według własnego widzimisię czy to TO może być czymś dobrym albo początkiem czegoś dobrego – powiewem wiosny w Dacia.

Widzimy się, prawda? Okazja czyni spot.

Zabierzcie ze sobą dobry humor i ubierzcie się cieplej. Wiatry północy ponoć i za dnia często nawiedzają beztroską dolinę parkingową Auchan.

PS Nie zmieniamy tradycji i formuły zlotowej Go! Duster, po prostu ją urozmaicamy. Dusterowe spoty na parkingach, w naszej opinii, są dużym ograniczeniem dla możliwości tego dobrego, jak na nasze oko, auta.

Śledźcie też inne nasze wydarzenia na Grupach Go! Duster. Oczywiście, nie tylko biernie, ale też czynnie.

Deklarujcie się poprzez udział w wydarzeniu na grupie FB. A po więcej szczegółów uderzajcie na priv do administracji Go! Duster.

wydarzenia Go! Duster

Na zakupy z GoDuster.pl

Dla oczu, dla ciała, dla przyjemności…

Nie tylko dla Klubowiczów, ale na pewno dla Dusterowiczów. W wolnej chwili, w przerwie między zdobywaniem nowych terenów i pokonywaniem kolejnych kilometrów albo wtedy, gdy po prostu zechcesz.

Zajrzyj do naszego sklepu z gadżetami i pomysłami Go! Shop.

Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Na zakupy z GoDuster.pl

Dla oczu, dla ciała, dla przyjemności…

Nie tylko dla Klubowiczów, ale na pewno dla Dusterowiczów. W wolnej chwili, w przerwie między zdobywaniem nowych terenów i pokonywaniem kolejnych kilometrów albo wtedy, gdy po prostu zechcesz.

Zajrzyj do naszego sklepu z gadżetami i pomysłami Go! Shop.

Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

GoDuster.pl medialnie, ale społecznie

GoDuster.pl © 2019-2023

Projektowanie stron: CAKEANDCHERRIES.COM

Go! Duster - serwis miłośników marki Dacia