Dusterowy Duch Świąt

Dusterowy Duch Świąt
Szczegóły wydarzenia
Startujemy:

10 grudnia - 15:00

Kończymy:

12 grudnia - 14:00

Strona wydarzenia:
strona wydarzenia na Facebook
Organizator

Go! Duster

Email: goduster@goduster.pl Telefon: nie będzie potrzebny Strona internetowa: Strona www organizatora
Miejsce spotkania

U Marianny Bis

Rajgrodzka 98

Augustów, Polska, 16-300

Dusterowy Duch krąży ulicami Augustowa

Podobno od mniej więcej nocy Halloween na Pomorzu przeniósł się w okolice Augustowa (ponoć jest tam cieplej niż na pomorskim biegunie zimna przy Auchan) i grasuje, nie dając spokoju całym osiedlom i pojedynczym przechodniom. Zaczepia staruszki, kręci bączki na miejscowych parkingach (w soboty zwykle wybiera Lidlowy – może po prostu lubi obecność tłumów albo sobotnia aura jest zwyczajnie niepowtarzalna), zostawia ślady na przyprószonych świeżym listopadowym śniegiem, chodnikach. Zajeżdża drogę samochodom z Niemiec, nie włącza kierunkowskazów… Innymi słowy prowadzi się jak 1.3TCe 150KM. Choć nie wiemy czy przypadkiem nie jest to osobnik, który zawędrował bardziej z północy z objawami wolnossącej dwulitrówki i tatuażem w kształcie diamentu na piersi.

Zbieramy Drużynę Ghost Dusters

Początkowo krążyły teorie, że jest to Duch Overlimita z okolic Wielkopolski, ale ślady opon i wyjeżdżone koleiny ostatecznie obaliły ten trop. Nie do końca wiadomo czy Pomorze nie było przypadkiem jedynie przystankiem w samotnej wędrówce Prochowca. Miedzy innymi to chcemy ustalić.

Na razie wiemy tylko tyle, że pomimo niezbyt kulturalnych zachowań Dusterowy Duch lgnie do ludzi, wyjąc po nocach z samotności fabryczną sygnalizacją gdzieś w okolicach centrum Augustowa. Mieszkańcy podejrzewają, że gdzieś w pobliżu może mieć ASO.

Wszystko wskazuje na to, że bez wsparcia drużyny Ghost Dusters (potocznie Go! Duster) suwalskie niedźwiadki nieprędko zasmakują słodyczy zimowego snu a mieszkańcy polskiego bieguna zimna mogą mieć całkowicie przekichane święta za sprawą jednego zbłąkanego ducha – Dusterowego Ducha Świąt (tak go ochrzcili lokalsi).

Wybieramy się tam, by jeszcze przed świętami zrobić porządek z kolegą. Nie godzi się Dusterowi tak rozrabiać. Przywołamy go do porządku i postaramy się włączyć ogranicznik prędkości.
Sami widzicie – Duszek jest nieobliczany, nikt do końca nie wiem, czego można się po nim spodziewać. Dlatego gorąca prośba do Was o wsparcie.

Załatwiliśmy miejsce na nocleg, przytulne i ciepłe. Przyjemne, wesołe Go! Duster-owe towarzystwo macie również zapewnione.

Przewidujemy pomikołajkowe atrakcje i biesiadowanie. No i, oczywiście, łowy. Prawdziwe podlaskie łowy Ducha. W atmosferze puszczy, zapachu przedświątecznych przypraw korzennych i pomarańczowej skórki. Zabierzcie koniecznie najmłodszych. Podobno Dusterowy Duch Świąt ubóstwia je – na ciepło z chrupiącą skórką.

Zabierzcie ze sobą koniecznie dobry humor i maseczki (mogą się przydać).
Pamiętajcie również o Dusterach lub innych czterokołowych pobratymcach. Bez nich łowy Ghostka mogą wziąć w łeb.

Czekamy na Ciebie, i na Ciebie, i na nich.
Więcej szczegółów zna Administracja Go! Duster.

wydarzenia Go! Duster

Na zakupy z GoDuster.pl

Dla oczu, dla ciała, dla przyjemności…

Nie tylko dla Klubowiczów, ale na pewno dla Dusterowiczów. W wolnej chwili, w przerwie między zdobywaniem nowych terenów i pokonywaniem kolejnych kilometrów albo wtedy, gdy po prostu zechcesz.

Zajrzyj do naszego sklepu z gadżetami i pomysłami Go! Shop.

Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Na zakupy z GoDuster.pl

Dla oczu, dla ciała, dla przyjemności…

Nie tylko dla Klubowiczów, ale na pewno dla Dusterowiczów. W wolnej chwili, w przerwie między zdobywaniem nowych terenów i pokonywaniem kolejnych kilometrów albo wtedy, gdy po prostu zechcesz.

Zajrzyj do naszego sklepu z gadżetami i pomysłami Go! Shop.

Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

GoDuster.pl medialnie, ale społecznie

GoDuster.pl © 2019-2023

Projektowanie stron: CAKEANDCHERRIES.COM

Go! Duster - serwis miłośników marki Dacia