Bałtowskie Dinozaury

Bałtowskie Dinozaury
Szczegóły wydarzenia
Startujemy:

14 maja - 19:00

Kończymy:

16 maja - 19:00

Strona wydarzenia:
strona wydarzenia na Facebook
Organizator

Go! Duster

Email: goduster@goduster.pl Telefon: +48 506 943 206 Strona internetowa: Strona www organizatora
Miejsce spotkania

JuraPark

Bałtów, Polska

Spokojny, miarowy i powolny spacer wieczorową porą w deszczu meteorytów, zostawiających tu i ówdzie nieregularne leje? Urokliwy poranek pełny treli, radośnie przeskakujących z gałęzi na gałąź, pterodaktyli? Leniwa przejażdżka polami, łąkami, górkami i, rzecz jasna, prehistorycznymi laskami w akompaniamencie przyjaznych, świergolących i pomrukujących w rytm rozgrzanych Dusterowych serc raptorów? Poobiednie, półdrzemiące podziwianie gargantuicznych krów, ociężale wynurzających się zza winkla Gór Świętokrzyskich?

Tak byłoby pewnie za czasów starych Jurków. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by stworzyć swój Dusster Park, skoro już Jura i Kreda są tak oddalone czasowo. Wystarczy odrobiona szalonej wyobraźni i dinozaurów, których, jak zapewne wiesz, w Bałtowie jest na pęczki. Koniecznie tylko musimy doprawić wszystko porządną ilością kurzu spod kół Dusterów i … świetna zabawa jak w Jurajskim Parku. No prawie, bo zapewne bez berka gryzionego.

Zapewniamy, że w doborowym Dusterowym towarzystwie będziesz mieć okazje przeżyć tak samo niewiarygodne chwile i przygody jak za czasów prehistorycznych gadów.

Kilka spraw organizacyjnych:

  • zgłoszenia przyjmujemy do 8.05.2021 roku (sobota), żeby nie zawalić kwestii organizacyjnych;
  • zaplanowaliśmy (jak zwykle) przejażdżki dla tych co wolą i mają napęd na 2, ale też ze smakowitymi kawałkami dla chętnych wypróbowania swych sił czteronapędowców;
  • rozważamy safari wśród dinozaurów i z dinozaurami (jeśli pozwolą okoliczności). Jednak, jeśli coś pójdzie nie po myśli, nic nas nie powstrzyma i zafundujemy sobie smakowite safari od Lajkonika. Szalony pomysł, prawda? Bo jak szaleć, to na całego!;
  • noclegi mamy zabukowane (rozliczenia we własnym zakresie z właścicielami schroniska z dinozaurami). Koszt ok. 40-50 zł od osoby za dobę. Jeśli będziesz zainteresowany/a, to na pewno uzyskasz komplet informacji od organizatorów. Pamiętaj tylko, by się odezwać;
  • mile widziane nie tylko osoby dorosłe, ale też młodsze pokolenie. Dzieciaki na pewno nie będą się nudzić. Niegrzeczne jednak może spotkać kara w postaci nocy spędzonej w objęciach Reksia Tulaska (tego ze zdjęcia). Dorosłych zresztą też. Zabierajcie się w podróż do Bałtowa również rodzinnie. Serio, serio!
  • bez ogniska nie wyjedziemy. Bądźcie gotowi!
  • zabierzcie ze sobą, obligatoryjnie, koniecznie i nieodwołalnie, dobry humor i pozytywne nastawienie oraz (chyba maseczki, bo mogą odwołać);
  • bezpieczeństwo Grupowiczów i ich aut, to dla nas priorytet. Go! Duster czuwa!
  • inne szczegóły poznasz na priv!

Każdy wyjazd z Go! Duster jest niepowtarzalny, bo tworzą go sami Grupowicze w fantastycznej i niezwykle przyjaznej atmosferze.

Chcesz się przekonać? A przy okazji odwiedzić dinozaury i zasmakować safari? Wiesz, gdzie szukać organizatorów.

Zapraszamy wszystkich, niezależnie od marki auta na Bałtowskie Dinozaury z Go! Duster.

PS W czasie postoju, deszczu lub globalnego ochłodzenia (jak to było dawnej), by się nie nudzić, możemy budować DeDustereana do podroży w przeszłość i przyszłość !

wydarzenia Go! Duster

Na zakupy z GoDuster.pl

Dla oczu, dla ciała, dla przyjemności…

Nie tylko dla Klubowiczów, ale na pewno dla Dusterowiczów. W wolnej chwili, w przerwie między zdobywaniem nowych terenów i pokonywaniem kolejnych kilometrów albo wtedy, gdy po prostu zechcesz.

Zajrzyj do naszego sklepu z gadżetami i pomysłami Go! Shop.

Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Na zakupy z GoDuster.pl

Dla oczu, dla ciała, dla przyjemności…

Nie tylko dla Klubowiczów, ale na pewno dla Dusterowiczów. W wolnej chwili, w przerwie między zdobywaniem nowych terenów i pokonywaniem kolejnych kilometrów albo wtedy, gdy po prostu zechcesz.

Zajrzyj do naszego sklepu z gadżetami i pomysłami Go! Shop.

Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

GoDuster.pl medialnie, ale społecznie

GoDuster.pl © 2019-2023

Projektowanie stron: CAKEANDCHERRIES.COM

Go! Duster - serwis miłośników marki Dacia